Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Moderator [Trutheex]

Trutheex

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Konrad
2. Kontakt: GG,Discord,Forum
3. Lokalizacja: Polska
4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Spędzałem na forum sporo czasu
5. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Najpierw spędzić więcej czasu, Poobserwować Forum, no i Teamty.  
6. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Spore, jeżeli jestem w administracji potrafię się dogadać z każdym lecz czasami, zdarzą mi się byś jak wulkan.
7. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jak najbardziej na dobrym poziomie.
8. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Hmm, na Polskim-skillu? Chyba jeden albo nawet wcale.
9. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Cóż mam na imię Konrad, Interesuje się Grafiką oraz Programowaniem mam zamiar iść do Technikum na kierunek Informatyczno-Graficzny. Lubię grać w gry MMO RPG, Dodatkowo jakieś Fabularne.
10. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPS?): Jako tako owego nie posiadam gdyż byłem za młody na dostanie szansy, lecz chce to naprawić i chcę się nauczyć IPS. Jestem człowiekiem który potrzebne rzeczy bardzo szybko przyswaja, więc na pewno nauczyłbym się szybko.

Zanim dostane cała rozprawkę że łamie regulamin chciałem dodać parę faktów, jestem z forum jeszcze Polskiego skilla spędzałem tam naprawdę sporo czasu, stawiałem tam pierwsze kroczki od dziecka zaczynając na adminie swoją karierę próbowałem rozwinąć dalej mimo wieku dosyć młodego, dostałem się tam na UB-Team lecz jako iż byłem za młody i wiele rzeczy nie wiedziałem, straciłem tą posadę.  Jest to na pewno ciężkie, żeby zaufać młodszej osobie na tak ważnym stanowisku lecz mimo wszystko liczę na szanse.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...