Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Prime MMA Typowanie!


Endzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was na trzecim typowaniu!

Lista walk:

 

Kruszwil vs Kamerzysta 

Mateusz „Muran” Murański vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 

Paweł „Pablo Tybori” Tyburski vs Łukasz Lupa

Adam Soroko vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Dawid Narożny vs Adrian „Medusa” Salamon

Adrian „Puszbarber” Salwa vs Michał „Sobota” Sobolewski

Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski

Oliwia Sadkowska vs Wiola Kotelecka

Dawid „Ambro” Ambroziak vs Adrian Cios

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Jakub „Hecman” Rygiel

Julia „Queen of the Black” Pelc vs Ola Okrzesik

Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając

Alan Kwieciński vs Rafał Pazik vs Jakub Lasik

 

Konkurs jest prosty, kopiujemy wymienione walki, typujemy wygranych i dodajemy odpowiedz.

Za każdą dobrze wytypowaną walkę otrzymuje się 1 pkt, ilość uzbieranych pkt będzie mnożona przez 2.

Przykładowo dobrze wytypuję 3 walki, otrzymuje VIP'a na 6 dni na wybrany serwer.

 

Posty można edytować jak i dodawać do 19.02.2022 do godziny 16:00

@ Nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kruszwil vs Kamerzysta  WIN KAMERZYSTA

Mateusz „Muran” Murański vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński  WIN KASJO

Paweł „Pablo Tybori” Tyburski vs Łukasz Lupa  WIN TYBORI

Adam Soroko vs Damian „Stifler” Zduńczyk  WIN SOROKO

Dawid Narożny vs Adrian „Medusa” Salamon  WIN MEDUSA

Adrian „Puszbarber” Salwa vs Michał „Sobota” Sobolewski  WIN SOBOTA

Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski  WIN ZIEMOWIT

Oliwia Sadkowska vs Wiola Kotelecka  WIN WIOLA

Dawid „Ambro” Ambroziak vs Adrian Cios  WIN AMBRO

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Jakub „Hecman” Rygiel  WIN HECMAN

Julia „Queen of the Black” Pelc vs Ola Okrzesik  WIN JULIA

Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając  WIN SERGIUSZ

Alan Kwieciński vs Rafał Pazik vs Jakub Lasik  WIN RAFAŁ I JAKUB

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszwil vs Kamerzysta  WIN Kruszwil

Mateusz „Muran” Murański vs Kasjusz Don Kasjo” Życiński  WIN KASJO

Paweł „Pablo Tybori” Tyburski vs Łukasz Lupa  WIN TYBORI

Adam Soroko vs Damian „Stifler” Zduńczyk  WIN SOROKO

Dawid Narożny vs Adrian Medusa” Salamon  WIN MEDUSA

Adrian „Puszbarber” Salwa vs Michał „Sobota” Sobolewski  WIN SOBOTA

Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski  WIN ZIEMOWIT

Oliwia Sadkowska vs Wiola Kotelecka  WIN WIOLA

Dawid „Ambro” Ambroziak vs Adrian Cios  WIN AMBRO

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Jakub „Hecman” Rygiel  WIN HECMAN

Julia „Queen of the Black” Pelc vs Ola Okrzesik  WIN JULIA

Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając  WIN SERGIUSZ

Alan Kwieciński vs Rafał Pazik vs Jakub Lasik  WIN RAFAŁ I JAKUB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Endzik zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...