Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Skarga na admina Jarek Pasza

Wolfiee

Rekomendowane odpowiedzi

• Opiekun Serwera

Nick Oskarżonego: @ Jarek Pasza
Nick Oskarżyciela: Wolfiee

Gdzie to się wydarzyło: Serwer only mirage
Data zdarzenia: 14.03.2022 od 14:10
Opis Sytuacji: Podejrzewałem gracza o nicku "Pago to szef", o to iż leci na cheatach. Nowe konto, średni movement jak na takie strzelanie. Napisałem na [email protected], by obecny admin w tym wypadku Jarek sprawdził go, lecz brak reakcji było i musiałem napisać 3 razy. Po czym po zmianie stron w przeciągu 2 rund, Admin stwierdził, że gracz jest czysty. Będąc w drużynie z podejrzanym graczem, patrzyłem sobie po śmierci jak gra i zdecydowanie za dużo wiedział. Po chwili patrzę na sb, a tu jest ban dla w/w gracza na 7d za wh. I tak zdaje sobie z tego sprawę, że admin mógł nie widzieć, iż piszę o podejrzanym graczu, lecz po stwierdzeniu, że gracz jest czysty i nadaniu po chwili bana coś jest nie halo. Zaznaczam, iż nie byłem już obecny przy nadawaniu blokady dla Paszy.
Dowody: Demko z mapy link: https://e90.gotv.pro/srv69369/auto-20220314-1359-de_mirage.dem.zip
Czego oczekujesz: Wyciągnięcia konsekwencji od Administratora serwera.

Edytowane przez Wolfiee

Spokojny, opanowany człowiek

Wolfie ma rację popełniłem błąd za który przepraszam. Jestem jeszcze nie doświadczonym adminem i nie wyłapuje każdych ruchów zawodników. Gdy Wolfie wyszedl z gry przyjrzałem sie graczu dokładniej. Gacz następnie dostał bana na tydzień zamiast na zawsze co bylo pomyłka. Przepraszam jeszcze raz za ta pomyłkę, więcej sie to nie powtórzy 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...