Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

[ZAMKNIĘTY]Perm mute


Adik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Adik
Nick admina karającego: redevil
Data/Mapa: 09.06.22 Mirage demko:  https://e90.gotv.pro/srv69369/auto-20220609-1742-de_mirage.dem.zip
SteamID: STEAM_1:0:229208685
Serwer (mod):  only mirage
Opis sytuacji:
Zacznę od momentu który wydarzył się 2 dni wcześniej ponieważ nawiązuje to do dzisiejszej sytuacji mianowicie:
07.06.22
Dowiadując się na serwerze o vipie na miesiąc, chciałem jak najszybciej o niego napisać ponieważ nie wiedziałem czy ktoś w międzyczasie nie robi tego samego. Dlatego też napisałem (cytuje) "ja vip rn". Na następny dzień widząc, że redevil nic nie odpisał wszedłem na serwer na którym był, więc po jakiejś chwili  spytałem się go o to na chacie ale chyba udawał że tego nie widzi bo dopiero gdy osoba 3 mu o tym powiedziała  odpowiedział - FILM  1 (https://imgur.com/a/I4JjAp9). Obrażony ponieważ ktoś mu napisał right now? Wystarczyło odpisać że nie podoba mu się  to jak mu napisałem.

Do tego wrócę później, natomiast z dzisiaj:
09.06.22 
Runda 15 - Szmx wysłał do mnie bind na który ja odpowiedziałem mu swoim bindem "Ćp*nów nie ma, są tylko smakosze"  Redevil skomentował to co napisałem, jednocześnie mówi mi co o mnie sądzi, nie wspomniał nic, żebym przestał tak pisać - FILM 2 (https://imgur.com/a/eqoKYoG) - początek filmu - zawarte zostało słowo "kolejny", tzn. szmx był pierwszy, potem jest nawiązanie do niego).

Runda 16 - Tutaj już wleciał perm gag, w całej sytuacji chodzi o to, że znów wysłałem swój bind. Wysłałem go przez przypadek na którym widać że napisałem "misslick" (pisząc na steamie coś mi się zbugowało i zamiast pisać tam, to ruszałem się jak widać na FILMie 3.1 (https://imgur.com/a/Gph9pFL) - skoczyłem, wysłałem bind i wyrzuciłem broń w jednym momencie. Potem spytałem się dlaczego dostałem gaga, po chwili (z tego co zrozumiałem) dowiedziałem się że mam udać się na darmowy przeszczep rąk - FILM 3.2. (https://imgur.com/a/thPBKxl), Screen (https://imgur.com/a/pPUt6Sm) Niestety nie ma tego na chacie ani w konsoli ale zdążyłem zrobić screena od razu, gdy dostałem tą wiadomość. Potem dowiedziałem się że jesteśmy z szmx'em strasznie żałośni, itd...  reszta w filmie.

Runda 17 - Nawiązując do 07.06.22, rundę później spytałem się czy chodzi mu tylko o te right now - FILM 4 (https://imgur.com/a/qfmyCzU). Oceniłem jego zachowanie tak jak on 
ocenił moje w 1 filmie i coś tam krytykował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL

1. sytuacja z pw na DC nie miała żadnego związku z mutem na serwerze.. przeczytałem, zobaczyłem w jaki sposób się po niego zgłaszasz pomyślałem sobie, że masz spierdalać i tyle (zresztą to samo powiedziałem na demku z którego jest film numer 1.. niestety uciąłeś ten fragment).

2. tak, wyraziłem swoją opinię na temat tych bindów - są one dla mnie bezbeczne i tyle. No i w końcu kluczowy argument "DLACZEGO MNIE NIE OSTRZEGŁEŚ" otóż przyjacielu nie muszę.

3. Szczerze nie obchodzi mnie, czy to byl missclick, czy nie.. ty i szmx jesteście obaj męczący z tymi bindami zaśmiecającymi chat od kilku dni, mogłem to tolerować przez kilka dni, ale wszystko ma swoje granice..

bind o przeszczepie rąk miał być nawiązaniem do tego twojego missclicka w który naturalnie nie uwierzyłem.

Zrobię ci przysługę i zostawię, to do rozpatrzenia @ Endzikto może chociaż to zaboli cię mniej niż olanie twojego pw.

image.png.81bf3bbd751cf123e9d610df4f185732.png

             image.png.50d0c2fa7e17f517b20ffde7b2096eab.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdziłem jeszcze raz demko z pierwszego filmiku i nic do mnie nie mówiłeś, prócz tego co wysłałem
2. Wystarczyło powiedzieć że nie życzysz sobie tego bym to wysyłał, ja jak i szmx nie mieliśmy pojęcia, że to cię w jaki kolwiek sposób uraża/ nie odpowiada ci to. Zamiast tego wolisz nas obrażać od bezbeków i osób żałosnych 
3.  To nawiązuje do punktu powyżej + na filmie masz cały ten schemat który dzieje się w 1 sekunde, gdybym chciał to wysłać to bym poprostu chodził i to wysyłał dalej

Wysłanie tego bindu miało mi dogryźć? Myśle że ten bind nie był w ogóle potrzebny zważywszy na to że ani razu cie nie obraziłem, a jeśli nawet to nie miałem takiego zamiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...