Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

[ZBANOWANY]Odwołanie

vtpDuness

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: vtp.Duness
Nick admina banującego: REDEVIL
Data/Mapa: 9:57 dzisiaj 
SteamID: STEAM_0:0:420786129
Serwer (mod):        ONLY MIRAGE                     
Opis sytuacji: Podczas rozpatrywania podania na administratora uznano, iż używam wspomagaczy na w/w serwerze. 

Wyjaśnienie - patrząc na podania, zgłoszenia i sposób oraz powody dla których gracze zostają banowani, nie dziwi mnie to, że ktoś lepszy zostaje osadzony o wspomagacze. 
Kilkukrotnie ktoś był na serwerze i obserwował moje granie, skoro twierdzono, że byłem „ odpalony „ dlaczego nikt odrazu nie zareagował? Oczywiście podczas tego kiedy grałem na luzie mimo to robiąc najwyższe statystyki. Proszę o rozpisanie dema przez osobę najbardziej doświadczona w grę, zwrócenie uwagi na dźwięki, kroki i tym podobne kluczowe informacje. Niestety tak łatwo tego nie puszczę, gdyż przez cała swoją kariera w CS długo pracuje na statystyki, tak długo jak będę musiał pisać odwołania będę je pisał. Wyrażam zgodę na sprawdzenie mnie pod każdym kontem na każdej platformie pod względem skilla czy movementu. Z poważaniem, Maciej. 

• Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL

https://e90.gotv.pro/srv69369/auto-20230414-2132-de_mirage.dem.zip

To jest demko, które zostało użyte jako dowód.. 

Moja rozpiska jest już gotowa, lecz z uwagi na kandydaturę @ Admed Ali Al Assalna ubt poczekam z publikacją do jego rozpiski

image.png.81bf3bbd751cf123e9d610df4f185732.png

image.png.50d0c2fa7e17f517b20ffde7b2096eab.png

2 godziny temu, REDEVIL napisał:

https://e90.gotv.pro/srv69369/auto-20230414-2132-de_mirage.dem.zip

To jest demko, które zostało użyte jako dowód.. 

Moja rozpiska jest już gotowa, lecz z uwagi na kandydaturę @ Admed Ali Al Assalna ubt poczekam z publikacją do jego rozpiski

Albo jestem na tyle głupi, albo zostało zaaplaudowane złe demo. 

Oglądając od rozgrzewki do końca mapy - nawet mnie na serwerze nie było. Załączam screen tabeli z dema. 

Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot (prnt.sc)

EDIT - Źle odpalone demko, czekam na rozpiske.

Edytowane przez vtpDuness

02:45 wcelowany w rampe na blisko, trochę dziwne bo w każdym momencie mogą Ci picknąć ze schodów, lub spod schodów
03:00 wbijasz na pewniaka, nie sprawdzasz pod drewnem bo wiesz że przeciwnik jest na schodach
03:12 dopiero teraz sprawdzasz pod drewnem XD
05:05 nie sprawdzasz balkonu, samochodu, appsów blisko tylko od razu wychylasz na przeciwnika na edwardzie 
05:10 blacha, ławka tego też nie sprawdzasz
05:33 to miał być nade do kuchni ale przeciwnik wyskakiwał i akurat pod nacisnąłeś prawy żeby dostał go wyskakujący 
10:15 strzał przed przeciwnika, wręcz boska reakcja 
10:34 obv pick na rampe z prefirem
10:58 dojeżdżasz rampę a nie sprawdzasz częstej pozycji u góry w rogu
13:05 kompletnie nic nie sprawdzone, wjazd na site i od razu plant
14:00 wiesz że przeciwnik podjechał mida, ale drugi może być w conneckcie wcelowany w mida już a pomimo to pickujesz gościa na blisko jeszcze celujesz do gościa na pixel, reakcja godna moich kolegów z fplc
14:45 dopiero co byłeś na shorcie, sprawdziłeś na głęboko, dojeżdżasz conna i się wcelowujesz w shorta XD
24:42 za szybki coś ten strzał

Ogólnie nadmienię dziwną rzecz że prawie w ogóle nie skanujesz przez smoke'i, co jest dla mnie niezrozumiałe

Edit: 

Cytat

+ grając tyle lat w CsGo nie wiesz, ze niektórzy nie skanują smoke żeby nie zdradzać swojej pozycji?

24:52 przeciwnicy i tak wiedzą gdzie jesteś, masz pewnego killa przez smoke ale Ty wycofujesz i się chowasz zamiast zdobyć 100% killa 

Bajki o zdradzaniu swojej pozycji możesz wciskać kolegom którzy mają nowe konta jak Ty :)

Edytowane przez Admed Ali Al Assal

41 minut temu, Admed Ali Al Assal napisał:

02:45 wcelowany w rampe na blisko, trochę dziwne bo w każdym momencie mogą Ci picknąć ze schodów, lub spod schodów
03:00 wbijasz na pewniaka, nie sprawdzasz pod drewnem bo wiesz że przeciwnik jest na schodach
05:05 nie sprawdzasz balkonu, samochodu, appsów blisko tylko od razu wychylasz na przeciwnika na edwardzie 
05:33 to miał być nade do kuchni ale przeciwnik wyskakiwał i akurat pod nacisnąłeś prawy żeby dostał go wyskakujący 
14:00 wiesz że przeciwnik podjechał mida, ale drugi może być w conneckcie wcelowany w mida już a pomimo to pickujesz gościa na blisko jeszcze celujesz do gościa na pixel, reakcja godna moich kolegów z fplc
14:45 dopiero co byłeś na shorcie, sprawdziłeś na głęboko, dojeżdżasz conna i się wcelowujesz w shorta XD

Ogólnie nadmienię dziwną rzecz że prawie w ogóle nie skanujesz przez smoke'i, co jest dla mnie niezrozumiałe

Proszę o czas do jutra, jestem poza domem

nie jestem w stanie teraz zrobić kontrrozpiski, a być musi bo najwyraźniej prefire to coś nadzwyczajnego. Dodatkowo nadmieniając na szybko idąc w celowanym w standardowa pozycje na aucie B, nie sprawdzam pozycji? W większości przypadków na Edwardzie stoi AWP, wiec chowający się za filarem śmiało może zbijać Edwarda. Jeśli będzie szansa na resztę odpowiem jutro. 

+ grając tyle lat w CsGo nie wiesz, ze niektórzy nie skanują smoke żeby nie zdradzać swojej pozycji? Rofl

Edytowane przez vtpDuness

42 minuty temu, Admed Ali Al Assal napisał:

Edit: 

24:52 przeciwnicy i tak wiedzą gdzie jesteś, masz pewnego killa przez smoke ale Ty wycofujesz i się chowasz zamiast zdobyć 100% killa 

Bajki o zdradzaniu swojej pozycji możesz wciskać kolegom którzy mają nowe konta jak Ty :)

Bajki? Nowe konta? Zaznaczyłem również ze mogę podesłać na prośbę linki do kont które posiadałem, oczywiście udowadniając. No tak, przecież Twoja kariera i Twoich kumpli z prosceny strzela przez smoke, a ja nie wiec coś jest nie tak. No Ty widzisz pewnego killa, ja widocznie nie ;) Pozdrawiam. 

• Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL
42 minuty temu, Admed Ali Al Assal napisał:

2:45 - b+- z jednej strony wcelowanie w konkretną pozycje, ale z drugiej strony schody i pod w teorii jest clearowane przez kepe
3:00 - 3:15 - b+
3:21 - to sprawdzenie rampy to chyba, żeby nadrobić olane miejscowki z bsa
5:05 - 5:33 - B+
10:34 - B+
12:50 - słyszy short cofający w bs 
13:05 - biorąc pod uwagę powyższą czasówkę akcja zdecydowanie na b+

Od 10:18 do 10:30 - niby normalna kontrola pałaców i rampy, ale od początku celownik skupiony na prawą stronę rampy gdzie stoi NF oraz ta różniąca się, bo dużo szybsza korekta pod foywa, który zbiera się na peek pałaców
15:17 - ponownie wychylanie będąc wcelowanym pod lola po prawej stronie rampy
***16:15 - dla porównania peek na rampę kiedy nikogo na niej nie ma
22:51 - w każdej poprzedniej rundzie normalnie przebiegał i sprawdzał rampę.. teraz gdy stoi tam przeciwnik z AWP ten nie dość, że nie sprawdza, to jeszcze dostaje chwilowej padaczki, żeby uniknać trafienia
23:37 - No i jest mvp demka.. spanikowałeś i uciekłeś za scianę zanim jeszcze go zobaczyłeś.. ponownie wychyliłeś i wcelowałeś się pod CT gdzie poszedł zeus.

No i przez głupotę wszystkie te "lata budowania statystyk" poszły się kochać :kekw: no ale niech będzie, że poczekam na kontrrozpiske 

19 godzin temu, REDEVIL napisał:

2:45 - b+- z jednej strony wcelowanie w konkretną pozycje, ale z drugiej strony schody i pod w teorii jest clearowane przez kepe
3:00 - 3:15 - b+
3:21 - to sprawdzenie rampy to chyba, żeby nadrobić olane miejscowki z bsa
5:05 - 5:33 - B+
10:34 - B+
12:50 - słyszy short cofający w bs 
13:05 - biorąc pod uwagę powyższą czasówkę akcja zdecydowanie na b+

Od 10:18 do 10:30 - niby normalna kontrola pałaców i rampy, ale od początku celownik skupiony na prawą stronę rampy gdzie stoi NF oraz ta różniąca się, bo dużo szybsza korekta pod foywa, który zbiera się na peek pałaców
15:17 - ponownie wychylanie będąc wcelowanym pod lola po prawej stronie rampy
***16:15 - dla porównania peek na rampę kiedy nikogo na niej nie ma
22:51 - w każdej poprzedniej rundzie normalnie przebiegał i sprawdzał rampę.. teraz gdy stoi tam przeciwnik z AWP ten nie dość, że nie sprawdza, to jeszcze dostaje chwilowej padaczki, żeby uniknać trafienia
23:37 - No i jest mvp demka.. spanikowałeś i uciekłeś za scianę zanim jeszcze go zobaczyłeś.. ponownie wychyliłeś i wcelowałeś się pod CT gdzie poszedł zeus.

No i przez głupotę wszystkie te "lata budowania statystyk" poszły się kochać :kekw: no ale niech będzie, że poczekam na kontrrozpiske 

2.45 - Normalne wcelowanie w pozycje, panowie z pałaców mieli pod kontrolą schody, pod schodami ewentualne drewno - normalna sprawa.

3:00-3:15 - To samo, są typy na pałacu - domyśliłem się, że w drewnie może nikogo nie być.

3;21 - sprawdzam kontrolnie - kilkukrotnie przeciwnicy wcześniej podchodzili z pleców.

3;58 - info że przeciwnik jest rampa 

5:05, 5:33 - fake A, podchodze shift, under info że czysto, ( NIBY NIE SPRAWDZAM POZYCJI?) Przy wejściu sprawdzanie lewo prawo, przejście lewo prawo, celownik w auto na daleko nikogo nie widać, więc do wnęki do lewej i patrze edward, z auta nie zabiłby mnie za wnęką ( pozatym kuchnia również sprawdzona) ostatnie sprawdzam auto. PS. Granat rzucony normalnie, proszę sprawdzić jak wygląda granat rzucony prawym przyciskiem myszy ;) 

10:34 - Kill w pałacach, prefire na rampe z czystej ciekawości. Strzał przed przeciwnika, nie wiem gdzie to widzisz, kiedy dostaje strzały wcześniej.

12:50/13:05 - Słychać wracającego CT z shorta do Site, potem TT strzela sie z nim w kuchni? Wchodze na site wiedząc, że skoro strzelają się w kuchni to nigdzie indziej nie będzie, plant i win.

16:15 - peek na rampe gdzie nikogo nie ma, widzisz to na Xrayu i wiesz że nie ma, ja nie wiem, że nikogo nie ma, peekuje bo chce zobaczyć czy ktoś jest.

22:51 - Normalne przebiegnięcie przez rampe, mając Deagla sprawdzam rampe na 1tap, w obecnej rundzie miałem USP i nie było sensu z tym peakować tym bardziej że M4a1-s nie zabija na 1 tap. 

Peek z rampy jest zazwyczaj na glowe więc daje w dół aby nie dostać ewentualnego heada. 

23:37 - normalne ukrycie od peeaku. 

Czy będzie UB czy nie to już Państwa decyzja, od siebie dodam, że oceniając demo i rozpisywanie go powinno być bezstronne - a nie porównywanie graczy do swoich " PRZYJACIOL " z jakiejś tam ligi, czy nawet dziwienie się, że ktoś strzela przez smoke a ja nie. Chyba nie każdy musi grać tak samo jak Ty czy Twoi koledzy, a porównywanie ich do innych graczy to kompletna bzdura. 

Mam znajomych którzy grają naprawdę wysoko i grali ze mną, to co teraz jak ktoś taki by przyszedł i powiedział, że jestem czysty to ktoś taki jest brany pod uwagę? bo na to wychodzi. 

Dzięki za możliwość rozpiski obronnej.

Z Poważaniem, Maciej.

• Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL

Schematy zachowań, pozycjonowania celownika, ustawienia sie dostosowujesz pod sytuacje..  podświadomy instynkt samozachowawczy zdobyty dzięki wh.

• Super! 1

• Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL

ban.png.55d771cac91e4ea1dd7f295e083b6321.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...