Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

[ODRZUCONE]podanie na admina - strzelec pl (giga szef)

strzelec pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: strzelec pl
Imię: Natan
Doświadczenie w adminowaniu(mile widziane bezpośrednie linki do podań z innych sieci, wysylane w prywatnej wiadomości): dość spore kilku krotnie admin oraz raz opiekun only mirage
Czy umiem rozpisać demko(podaj przykład): tak (np. 5:46 - pickniecie z pre firem/ 6:34 - crosshair placement przez ścianę)
Status Prime: no proste 
Znajomość SourceMod: myślę że z 7/8 bo trochę zapomniałem ale jak coś to sm_admin i damy radę
Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/strzelec pl/91.224.117.90:27105/ (wiem że nawet nie spełniam wymagań ale za tydzień będzie 30h na serwerku make my words)
Steam ID: STEAM_0:0:566679057
Czy akceptuje regulamin serwera: no jaha bratku
Coś o sobie: na co dzień pije piwo bo można sobie pozwolić po za tym lubię na serwerku pograć (może mało godzin ale weekend był to wszystko wyjaśnia) a wracając do admina i dlaczego 
moim zdaniem bym się na owego nadał. no to tak umiem odróżnić gracza czystego od odjebanego (gram w tą gre z jakieś 10 lat i lącznie z 7k h robi swoje) mam spore doświadczenie na
danym szczeblu więc nie będzie problemu z szybkim banowaniem mutowanie i gagowanie innych. 
Mikrofon: ofc
Kontakt: dc: ekhy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...