Skocz do zawartości
CSPoligon.pl

Podanie

rozpierdalacz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RozPieRDaLacz
Imię:Maciek
Doświadczenie w adminowaniu: byłem administratorem serwera minecraft przez rok, ale niestety upadł 
Czy umiem rozpisać demko:Kiedyś umiałem teraz tak średnio ale wszystkiego sie naucze :D 
Znajomość SourceMod:Umiem podstawowe komendy sm takie jak sm_ban  sm_banip sm_kick sm_map sm_mute itp itd (do nauczenia)
Link do GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/RozPieRDaLacz/91.224.117.90:27090/
Składka 6.15 zł:Okej 
Steam ID: STEAM_0:1:552553722
Czy akceptuje regulamin serwera:Tak 
Coś o sobie: tak jak juz wyzej napisalem mam na imie Maciek mam 15 lat mieszkam w łodzi interesuje sie ręczną motoryzacją informatyką   mam ogromną cierpliwość , Jestem pogodnym człowiekiem  
Mikrofon:Mam 
Kontakt:rozpierdalacz#6033 Forum 

• Właściciel CSPG

Tak akceptujesz regulamin serwera, że aż dostałeś bana na tydzień za jego złamanie (i to dość poważnie złamałeś). Po tym banie domyślam sie, że admin jest ci potrzebny tylko po to żeby móc faworyzować swoich przydupasów z serwera.

Na nie.

• ryozin zamknął ten temat

Szczerze większego idioty nie widziałem... Po tym banie mogłeś chociaż nabić te godziny, posiadasz warna na forum. Po odrzuceniu ostatniego podania twierdziłeś, że miałem złe argumenty, chciałeś jakieś odwołanie pisać z dupy wzięte przy czym nie ma czegoś takiego jak odwołanie od podania. 

Odnosząc się jeszcze do podania, w poprzednim podaniu napisałeś w doświadczeniu, że byłeś adminem na serwerze cs oraz twierdziłeś ze potrafisz rozpisać demko. Podanie odrzucam

Edytowane przez Endzik

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...