Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon wykonany przez ARISovsky & CodeBite

Zajrzyj do tematu, by dowiedzieć się więcej.

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Nowy szablon forum

zobacz temat

Podanie na admina Only mirage

Denis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Xei Imię:Denis Wiek:16 Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem tutaj prze długie 6 miesięcy plus minus i chciałbym spróbować ponownie wiem że popełniłem błąd ztąd ta degradacja ale myślę że należy mi się druga szansa przez to jaka aktywność i czas włożyłem na serwerze oraz społeczność się wstawia za mnie i proszą żebym wrócił na stanowisko także proszę bardzo ładnie o rozpatrzenie padania i Przepraszam za wcześniejsze błędy przez które zostałem zdegradowany Czy umiem rozpisać demko:Tak Znajomość SourceMod:10/10 Link do GameTrackera: Składka 6.15 zł: Steam ID:STEAM_0:1:550821363 Czy akceptuje regulamin serwera: Akceptuje po raz 2 Coś o sobie: Mam na imie Denis aktualnie gram nadal w drużynie Avio team tak jak napisałem w wcześniejszym podaniu jestem bardzo wyrozumiały i mało toxic Mikrofon:sprawny w 100% Kontakt:steam pv potem moge podać telefon kontaktowy discord: ✪  Xei#3599

Edytowane przez Denis

• Właściciel CSPG
WŁAŚCICIEL

Podanie odrzucam.. w ściągawce miałeś jasno napisane "nie banuj bo ktoś ci tak mówi" nie zastosowałeś się do tego raz, okej dałem szansę.. drugi raz już tej szansy nie dałem.. jak ktos bardzo nie chce być adminem, to na siłę go trzymać nie będę.

image.png.81bf3bbd751cf123e9d610df4f185732.png

image.png.50d0c2fa7e17f517b20ffde7b2096eab.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...